Szybki-transport.pl

Profesjonalne przeprowadzki, usługi transportowe, taxi bagażowe.

Szybki Transport


Tel.  (22) 101 78 37

E-mail: biuro@szybki-transport.pl

ul. Belwederska 126

00-761 Warszawa


  Wyceń Usługę Online 


firma transportowasamochody, usługi, transport

Tanie przeprowadzki – u nas nie przepłacisz!


     Profesjonalnie zorganizowana przeprowadzka nie musi dużo kosztować – wiemy, jak przygotować ją tak, żeby jednocześnie zawsze przebiegała zgodnie z planem, a przy tym również nie była dla Państwa znacznym obciążeniem cenowym!

     Przeprowadzki Warszawa cena – gdy planują Państwo przenosiny do nowego lokum, na pewno te trzy słowa w najbliższym czasie będą Państwo odmieniali w każdym przypadku. Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować przeprowadzkę firmy, mieszkania czy domu w Warszawie czy międzymiastowo, wtedy warto wybrać dla komfortu taką firmę przeprowadzkową, która będzie mogła zapewnić pełną obsługę bez ponoszenia znacznych kosztów.

    Tanie przeprowadzki – Warszawa. Zależy nam na tym, aby oferować przeprowadzki na każdą kieszeń. Istnieje możliwość indywidualnego doboru zakresu przeprowadzki – możemy zająć się dla Państwa tylko przetransportowaniem mienia z punktu A do punktu B, jak i również jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować przeprowadzkę wraz z pakowaniem, zabezpieczaniem i rozlokowaniem mienia.

    Jesteśmy elastyczną firmą i dlatego zawsze jesteśmy w stanie dopasować obsługę specjalnie do potrzeb naszych klientów – to powoduje, że u nas przeprowadzki nie tylko są wykonane na najwyższym poziomie, ale również są przystępne cenowo. Jeżeli chodzi o przeprowadzki w Warszawie, cena u nas z pewnością z będzie dla Państwa atrakcyjna!


Jeżeli zależy Państwu na szybkiej i taniej przeprowadzce, czekamy na kontakt pod numerem telefonu (22) 101 78 37.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Z przystępną ceną przeprowadzki wcale nie musi łączyć się gorsza obsługa. Teraz, gdy firmy przeprowadzkowe konkurują pomiędzy sobą, chcąc oferować swoim klientom usługi coraz tańsze, ale jednocześnie z naciskiem na jakość. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa „przeprowadzki Warszawa cena”, aby od razu przekonać się, że koszty są naprawdę niewysokie. Często wręcz nie opłaca się samodzielnie przygotowywać przeprowadzki, zwłaszcza gdy do pomocy nie ma się dodatkowych rąk oraz własnego samochodu dostawczego. Właśnie dlatego usługi przeprowadzkowe teraz cieszą się coraz większym powodzeniem.


Cena organizacji przeprowadzki zależna jest od kilku kluczowych czynników. To w szczególności takie jak:

  • polityka cenowa firmy przeprowadzkowej.
  • odległość przewozu mienia – w ramach miasta, krajowo, międzynarodowo.
  • dodatkowa obsługa – pakowanie, demontaż mebli, transport mienia ponadgabarytowego.
  • rodzaj i liczba wykorzystanych samochodów.
  • liczba pracowników biorących udział w przeprowadzce. 

     W związku z tym ceny usług przeprowadzkowych wyceniane są indywidualnie. Istnieje także możliwość negocjacji cen. Aby uzyskać dokładne informacje o kosztach, wystarczy tylko wysłać zapytanie ofertowe.


Tanie przeprowadzki – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Czekamy na Państwa zlecenia pod numerem telefonu (22) 101 78 37!