Szybki-transport.pl

Profesjonalne przeprowadzki, usługi transportowe, taxi bagażowe.

Szybki Transport


Tel.  (22) 101 78 37

E-mail: biuro@szybki-transport.pl

ul. Belwederska 126

00-761 Warszawa


  Wyceń Usługę Online 


firma transportowasamochody, usługi, transport

 Profesjonalne przeprowadzki firm


     Organizowanie przeprowadzek dla firm to nasza specjalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w swojej branży i nowoczesnemu zapleczu możemy zapewnić naszym klientom biznesowym kompleksową i profesjonalną obsługę w przystępnych cenach – gdy planują Państwo przeprowadzkę, warto zrobić to z nami – czekamy na telefon pod numerem (22) 101 78 37!


Dla małych i dużych firm

     Zajmujemy się przeprowadzkami zarówno małych firm jednoosobowych, których biuro to tylko jedno niewielkie pomieszczenie, jak i również jesteśmy w stanie poradzić sobie z szeroko zakrojonymi przeprowadzkami dużych korporacji.

Nasza oferta obejmuje:

  • przeprowadzki firm – Warszawa, cała Polska i Europa
  • przeprowadzki biur – Warszawa, cała Polska i Europa
  • transport ponadgabarytowy
  • taxi bagażowe 


      Zapewniamy zawsze pełną obsługę przeprowadzek firm i biur. Wybierając właśnie nasze usługi, mają Państwo pewność, że przeprowadzka będzie dopięta na ostatni guzik!

     Przeprowadzki firm – Warszawa. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie niezależnie od tego, co i gdzie pragnie przewieźć. Obsługujemy przedsiębiorstwa w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także na terenie całej Polski i Europy.

     Pełna obsługa w korzystnej cenie. Z nami przeprowadzki firm zawsze przebiegają zgodnie z planem. Każdą precyzyjnie planujemy, dlatego u nas nie ma problemów związanych z zagubionymi czy zniszczonymi pakunkami. Zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczeniem mienia, dlatego zlecając właśnie nam przeprowadzki firm – Warszawa, mają Państwo pewność, że dotrze ono bez uszczerbku na miejsce i na czas. Posiadamy również ubezpieczenie, dlatego nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy komfort.

    Transport ponadgabarytowy. Prowadzimy także transport mienia ponadgabarytowego – szybko i bezpiecznie przewozimy kserokopiarki, maszyny różnego rodzaju, sejfy, kasy pancerne, serwery i innego typu mienie, które wymaga szczególnego traktowania.

    Równocześnie zależy nam na tym, aby nasze usługi były jak najbardziej przystępne cenowo. Każdą przeprowadzkę wyceniamy indywidualnie – istnieje możliwość negocjacji cen. U nas za przeprowadzki firm w Warszawie i całej Europie nie trzeba płacić dużo – to powoduje, że cieszymy się dużym uznaniem. Jeżeli chcą Państwo otrzymać wycenę usługi i dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu po numerem telefonu (22) 101 78 37!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Przeprowadzki firm – Warszawa i tych zlokalizowanych w innych miastach wymagają zawsze odpowiedniego przygotowania. Ważne faktury i projekty, delikatny sprzęt biurowy taki jak komputery czy kserokopiarki, meble gabinetowe i biurowe, specjalistyczne narzędzia branżowe – wszystko musi zostać odpowiednio zabezpieczone na czas transportu do miejsca docelowego. Jednocześnie również ważne jest precyzyjne określenie lokalizacji poszczególnych obiektów, aby potem można było bez problemu rozlokować je w nowym biurze. Właśnie dlatego większość firm obecnie decyduje się na powierzenie usług przeprowadzkowych zewnętrznym operatorom.

     Wybierając firmę przeprowadzkową, można zapomnieć o wszystkich trudach przeprowadzki i związanym z nią stresem. To do zadań pracowników firmy tego rodzaju należy odpowiednie zaplanowanie całego przedsięwzięcia i jego realizacja od początku do końca. Jako klient będzie można w związku z tym wyjść ze starego biura i nawet tego samego dnia wejść do nowego – bez kiwnięcia palcem!

    Firmy przeprowadzkowe zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, która włącza nie tylko opracowanie planu relokacji firmy, ale również dostarczenie materiałów do pakowania i zapakowanie oraz właściwe zabezpieczenie mienia, wyniesienie go z firmy i umieszczenie w samochodzie dostawczym, a następnie przewiezienie do miejsca docelowego i rozlokowanie mienia. W ten sposób dzięki dużemu zapleczu firm przeprowadzonych – z doświadczonymi pracownikami i samochodami dostawczymi, przeprowadzka może być zrealizowana w znacznie szybszym tempie!

    Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami przeprowadzkowymi, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Czekamy pod numerem telefonu (22) 101 78 37 oraz adresem e-mail biuro@prz.pl – przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę i odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.


Przeprowadzki biur Warszawa – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!